Ranking biokominków

image

Biokominki ogrodowe - bestsellery

Wolnostojący SIERRA biały z certyfikatem TÜV 1 090,00 PLN Zobacz w sklepie
Wolnostojący ROMEO czarny z certyfikatem TÜV 830,00 PLN Zobacz w sklepie
Wolnostojący GALINA z certyfikatem TÜV 210,00 PLN Zobacz w sklepie

Przedstawiamy najlepsze biokominki dostępne na rynku:

1. DELTA 700 firmy Kratki

DELTA 700 firmy Kratki

Dzięki obustronnemu widokowi ogniowemu, panoramicznemu oraz delikatnej ramce frontowej doskonale wpisuje się w styl nowoczesnych wnętrz. Ten rodzaj biokominka jest często wybierany w przypadku przestrzeni otwartych, gdzie różne pomieszczenia są mieszane, np. pokój dzienny z jadalnią. Biokominek wykonany jest z wysokiej jakości materiałów. Proces produkcyjny prowadzony jest zgodnie ze światowymi standardami, co potwierdza uzyskany certyfikat ISO 9001:2015. Proces produkcji jest monitorowany przez TÜV Rheinland Polska - biokominek posiada niemiecki certyfikat bezpieczeństwa TÜV. Zbiornik z certyfikatem TÜV posiada dodatkową specjalną komorę, która zapobiega rozlewaniu się paliwa w przypadku przypadkowego przepełnienia zbiornika. Posiada on również wskaźnik maksymalnego poziomu paliwa.

2. EcoSmart XL900

Jeden z najbardziej popularnych palników serii XL. Stworzony, aby zaspokoić zapotrzebowanie na wydłużony płomień; kluczowa cecha wielu oszałamiających, szytych na miarę pożarów w pomieszczeniach i na zewnątrz na całym świecie. Równoległe linie tego prostokątnego ognia są idealnym połączeniem z czystymi liniami współczesnego życia. Cechy liniowe i minimalne wymagania dotyczące prześwitu zapewniają swobodę tworzenia oszałamiających, poziomych elementów architektury.

Palnik XL900 jest zgodny z normą BS EN16647.

3. BioBlaze DIAMOND

Kolekcja Diamond to okrągły kominek, który pasuje do każdej wielkości pomieszczenia. Niezależnie od tego, czy Twoje wnętrze jest nowoczesne czy klasyczne, styl tego kominka jest ponadczasowy i będzie pasował do różnych typów wnętrz. Model ten jest dostępny w dwóch różnych kolorach: czarnym lub nierdzewnym. Diamond I jest wyposażony w trzy palniki żeliwne, które dają trzy indywidualne płomienie. Można je spalić oddzielnie.
Diamond II wyposażony jest w palnik regulowany ze szczotkowanej stali nierdzewnej o bardzo wysokiej jakości, który przyniesie elegancki i kojący płomień.
W obu wersjach płomień jest łatwy do zgaszenia za pomocą dołączonej pokrywy (Diamond I) lub przez zamknięcie zaworu (Diamond II).
W zestawie znajdują się wszystkie akcesoria, w tym lejek, białe kamienie i instrukcja obsługi.

4. BioBlaze Retro

Nowoczesny design Retro, z jego zaokrąglonymi rogami i eleganckim wyglądem, zapewnia miękki, a jednocześnie efektowny wygląd. Cała konstrukcja jest elegancka i wyważona. Stworzy zaskakujący, przyjemny efekt w każdym wnętrzu, w holu hotelu lub restauracji. Retro jest bardzo łatwy do przenoszenia z pokoju do pokoju, lub z wnętrza na zewnątrz, jeśli to konieczne. Ten kominek zapewni uczucie odprężenia i nada nowoczesny akcent swoim nowoczesnym kolorem. Jest to wolnostojący kominek, który można postawić pod ścianą lub łatwo przesuwać. Retro jest wykonany z wysokiej jakości stali malowanej proszkowo i posiada szkło hartowane dla większego poczucia bezpieczeństwa. Jak wszystkie inne produkty Bio-Blaze®, Retro jest wyposażony w wysokiej jakości palnik regulowany ze szczotkowanej stali nierdzewnej, który zapewni elegancki i kojący płomień. Płomień można łatwo ugasić przez proste zamknięcie palnika.

 

Ogrzewacze gazowe - hity tego sezonu!

UMBRELLA stalowy biały 1 560,00 PLN Zobacz w sklepie
Wolnostojący PATIO stalowy - sterowanie manualne 2 790,00 PLN Zobacz w sklepie
wolnostojący UMBRELLA stalowy czarny 1 540,00 PLN Zobacz w sklepie

Komentarze (0)

Zostaw komentarz